توضیحات

سالن عقد هرمس، متفاوت ترین و لوکس ترین دفتر ازدواج تهران می‌باشد که با داشتن 2 سالن عقد شیک در غرب تهران توانسته افرادی که خواهان برگزاری مراسم عقد خاص به همراه پذیرایی (شام، ناهار و عصرونه) هستند را جذب کند.

در صورتی که به دنبال یک فضای کاملاٌ لاکچری و منحصر به فرد برای برگزاری مراسم عقدتان هستید، حتماً با دفتر ازدواج تشریفاتی هرمس برخورد می‌کنید.

هر دو سالن عقد هرمس، در شعبه شهرک غرب تالار مجلل دانیال و در دو طبقه مجزا قرار دارد. تشریفات عقد هرمس با دو سفره عقد لاکچری و دو سالن پذیرایی دارای دکوراسیون و چیدمانی متفاوت و به روز پذیرای شما عزیزان است. سالن‌های عقد تشریفات عقد هرمس با ظرفیت حداکثر 100 نفر و تالار پذیرایی با ظرفیت 250 نفر می‌باشد که برای پذیرایی و سرو غذا به طور اختصاصی در اختیار مهمانان گرامی شما عزیزان قرار می‌گیرد.

سالن اول در طبقه 6 مجموعه پلاتین، با سفره عقد آبشاری برنزی همراه با گل‌آرایی و شمع‌آرایی یونیک طبق مدل‌های روز و ژورنالی می‌باشد.

سالن دوم در طبقه 7 مجموعه پلاتین، با سفره عقد آینه‌ای و نقره همراه با گل‌آرایی و شمع‌آرایی یونیک طبق مدل‌های روز و ژورنالی می‌باشد.

تکنولوژی ها
PHP
Plesk
Drupal
نظرات (0)
Loading
ثبت نظر
مشاهده نظرات
نظرات کاربران
توضیحات
گالری
تکنولوژی ها
ویدئو
نظرات